Text Box: سربازان رهبر در خيابان ها هنرنمايی ميکنند


این عکس صحنه ای از یک قمه کشی وسط خیابان های تهران است. آن سهل انگاری که این عکس را گرفته، نام خیابان را که ننوشته هیچ، درباره ماجرا هم چیزی ننوشته. مثلا معلوم نیست دو گروه باجیگیرند که گریبان هم را گرفته اند؟ سرنشینان دو موتور سیکلت اند که به جان هم افتاده اند؟ یا سرنشینان یک اتومبیل با موتور سوارانی که همگی از یک قماش بنظر می رسند درگیر شده اند.

با این همه، آنچه مسلم است، اینست که آن چماق کشی و قداره بندی لباس شخصی ها و اوباش تحت فرمان بسیج و سپاه، این محصول خیابان را هم به بار آورده است. وقتی زبان حکومت با مردم کتک است و زورگوئی، زندان و شکنجه و چماق خیابانی و قمه و خنجر و نارنجک، زبان خیابانی آنها که نه سپاهی اند و نه بسیجی و نه مردم معترض به کودتا علیه رای شان، جز این می تواند بشود؟
  برگرفته از پيک نت
Text Box: گزافه گويی های جيره خواران خامنه ای 

خامنه ای امروز به بهترین شیوه جهان اسلام و انقلابیون را در سراسر جهان اداره می‌کند.

دیگربان : عبدالله حاجی‌ صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در روز چهارده خرداد 1391 به خبرگزاری فارس می ‌گوید: امروز بسیاری از آزادی ‌خواهان جهان در سراسر دنیا، رهبر معظم انقلاب را به عنوان رهبر خود می ‌شناسند.  زيرا مقام معظمامروز به بهترین شیوه جهان اسلام و انقلابیون را در سراسر جهان اداره می‌کند

دشمنان امروز به صراحت می‌گویند بزرگ‌ ترین مشکل در ادامه دشمنی ‌هایشان علیه ملت ‌ها، مردی است که امروز ایران را رهبری می‌کند. 

حاجی صادقی همچنين ادامه ميدهد که رهبر خامنه‌ای با قاطعیت از اسلام دفاع می‌کند٬ اما جایی که بحث خودشان باشد، با بزرگواری با افراد برخورد کرده و هیچگاه در پی انتقام‌جویی از افرادی که با ایشان دشمنی کرده‌اند، نبوده‌اند. 

این روحانی در بخش دیگری از این گفتگو از رهبر جمهوری اسلامی با عنوان رهبری یاد کرده که به مردم اعتماد دارد و پیرو واقعی مردمسالاری دینی در ایران است.

محمدحسن رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نيز در هشتم خرداد در سخنان مشابهی از علی خامنه‌ای و نحوه برخورد وی با مخالفان و منتقدانش تمجید ميکند.
ايشان برای ثبوت نظريات خود ميگويد  رهبر جمهوری اسلامی در حوادث سال ۸۸ دستور داده بودند اهانت کنندگان به وی را آزاد کنند و با آن‌ ها برخورد نشود.