Text Box: رؤيا های خوش، و کلاف سر درگم ذوب شدگان در ولايت 

محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر درروز ششم آبان، در جمع عده ای از پرسنل نیروی هوایی ایران گفت: مطمئن هستم اگر روزی لازم شود وفرمانده کل قوا اراده فرمایند بازدفاع مقدس تکرارخواهد شد. جوانان، مردان و زنان این سرزمین لحظه ای در دفاع از مملکت، نظام و رهبر خود دریغ نخواهند کرد.  
غلامعلی رشید، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران نيز در جمع فرماندهان نيروی دريايی، با توجه به تجربه جنگ ایران و عراق گفت: دشمنان ملت ایران در صورت خطا به سرنوشت صدام و رژیم سرنگون شده او دچار خواهند شد. محمد جعقری فرمانده سپاه پاسداران نيز در مهر ماه اظهار داشته بود همه بايد برای جنگ آينده آماده شويم. هرچند چند روز بعد گفته خود را اصلاح کرده، ميگويد ايران مورد حمله نظامی قرار نخواهد گرفت.
درپی اين اظهار نظر ها عده ديگری از فرماندهان، سرداران سپاه، رؤسای تبليغات دفاع، معاون فرهنگی دفاع .... و حتی احمدی نژاد، کسانی را متهم ميکنند که با پخش شايعات جنگ روانی را که خواسته دشمن است توسعه ميدهند و سبب ترس و نگرانی مردم ميگردند.
در اين فضای متلاطم ديدار اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با هاشمی رفسنجانی و بيانات آنها که به نظر ميرسد صلاح نبوده در رسانه ها مطرح شود. هاشمی ميگويد: راه برون ‌رفت از این مشکلات روشن است و احتیاج به تدبیر، عقلانیت، تشخیص و بازگشت از مسیر اشتباه، استفاده از خرد جمعی و تجربه‌ های کار‌شناسانه و پرهیز از خود محوری دارد که امیدواریم تا دیر نشده، به این مرحله و ظرفیت برسیم. نباید اجازه داد اختلاف ‌افکنی‌ های داخلی و سوء مدیریت ‌‌ها، موجب تضعیف حضور مردم در صحنه شود. این خواست دشمن است. باید با اصل قرار دادن حفظ نظام، برای حل مشکلات، جلوگیری از مسیرهای انحرافی و بیراهه و جبران اشتباهات اقدام کنیم. (ويرايش شده از متن خبرگزاری مهر)
در حالی که ميهن ما در بدترين و خطرناک ترين شرايط صد ساله اخير قرار دارد، و سياست کشور در کلاف سر در گم مديريت نا کارآمد حاکم اسير است، سناريوی تازه ای شکل ميگيرد که مشابه همه زد و بند ها و بده بستان های حاکميت ولايی در پرده ابهام و پنهان کاری های دور از چشم مردم ميباشد.

شايع است که علی اکبر صالحی که يکی ار افراد گروه 160 نفری احمدی نژاد در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بود که با تأخیر از بازگشت سفر نیویورک، که همزمان با سفر پنهانی علی اکبر ولایتی و حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات و امنیت سپاه به امریکا بود، در نخستین دیدار با احمدی نژاد، احمدی نژاد از او می خواهد دلیل تاخیر بازگشت از سفر نیویورک و همراهی نکردن با هیأت او را توضیح دهد.  صالحی می گوید من قبل از دیدن شما، گزارش کامل را به مقام رهبری داده ام  و ايشان گزارش من را تائید کردند و توصیه نمودند از بازگوئی گزارش به اشخاص ديگر خودداری کنم. بنابراین، شما خودتان از مقام رهبری بخواهید تا شما را درجریان بگذارند و یا به من ماموریت بدهند تا گزارش بدهم!

احمدی نژاد، برآشفته پاسخ میدهد: نفت که دراختیار من نیست، وزارت کشور و وزارت دفاع هم که مثل نفت دراختیار سپاه، آقا هم که ماشاء الله خودشان میروند خراسان طرح و لایحه تصویب میکنند، پس شما از ایشان اجازه مرخصی من را بگیرید! (ويرايش گزارش پيک نت)

نوشتار بالا شايد کاملا نتواند سيمای حاکميت نظام اسلامی را بيان دارد، اما اين واقعيت را نشان ميدهد که رژيم حاکم صلاحيت و شايستگی رهبری ملت با فرهنگ و فرهيخه ای چون ايران را که از بد روزگار در دام فريب و ريا کاری آنها قرار گرفته ندارد. رئيس دفتر رهبری که طبيعتا بايد سخنگوی رهبر باشد چنين وانمود ميکند که در صورت شروع جنگ با هر متجاوز مردم ايران بار ديگر حماسه جنگ با عراق را تکرار خواهند کرد.  
اين حقيقتی انکار ناپذير ميباشد،ايرانيان با هر گويش، دين و کيش، قوميت و ناحيه جغرافيايی، سرتاسر ايران زمين را خانه خويش ميدانند آنها در درازای تاريخ نشان داده اند در برابر هر متجاور با همه وجود از سرزمين نياکان و زادگاه خود دفاع خواهند کرد، اما يک مسأله ديگر در برابر آنها مطرح است، مسأله ای که رهبر و رئيس دفتر او، و فرماندهانی که مقام خود را بدون داشتن تخصص و دانش از رهبر معظم دارند توانايی درک واقعيات را ندارند و يا صحنه، تجهيرات و تکنيک جنگ در قرن بيست و يکم را همانطور که رهبر در دو سخنرانی خود گفته اند مشابه جنگ بدر، احد، خيبر و... ميدانند. 

من همچون ساير ايرانيان عاشق ميهن و زادگاه خود ميباشيم، از اين رجال و سرداران ميخواهم به کارنامه سی و سه ساله خود توجه کنند و ببينند طی اين مدت آيا روابط آنها با ملت ايران رابطه ای بر مبنای اصول انسانی و منصفانه بوده است؟ به کشتارهايی که از آغاز شکل گيری نظام تا امروز توجه کنيد. زنان و مردانی را که طی اين مدت بدون هيچ دليل، در مواردی فقط به گناه فروش روزنامه، يا انتقاد از يکی از اجزاء زير مجموعه نظام اعدام شده اند و در گورهای دسته جمعی مدفون گرديدند، بدون اينکه به پدر، مادر يا بستگان آنها خبر داده شود که عزيز آنها در کجا به خاک سپرده شده است. و اگر خبر اعدام به فاميل آنها داده ميشد، تحويل جنازه مشروط بدان بود که هزينه اعدام پرداخته شود!

در نظام استالينی و هيتلری نيزچنين نبوده است. اما کسانی که خود را نماينده و مظهر عطوفت اسلامی ميدانند و بدان تظاهر ميکنند چنين کارنامه ای در پرونده خود دارند که از ديد مردم ايران فراموش نخواهند شد.

به گزارش مهدی محموديان روزنهم آبان درسايت گويا، درزندان رجايی شهر1117 نفر هم اکنون در انتظار اعدام ميباشند. اين خبر برای هر کس که ذره کوچکی انسانيت و عطوفت در وجود خود داشته باشد دردناک خواهد بود. مردم ايران و جهانيان هيچگاه فراموش نخواهند کرد درانتخابات سال 1388 که شاهد تقلب در اعلام نتيجه آرايی بودند که به فرمان رهبر معظم انجام شده بود آنها با اعتراض مسالمت جويانه درخواست رأی خود را ميکردند، رهبر دستور کشتار آنها را صادر ميکند تا نامزد مورد نظر او با هدف اجرای اوامر رهبر و ناديده گرفتن کارهای غير قانونی و غير مشروع وابستگان و اعضای دفتر رهبری، بر کرسی رياست جمهوری بنشيند. اما از بد روزگار اکنون رئيس جمهور محترم مورد خشم قرار گرفته و رهبر نيز تلاش ميکند همه نابسامانی ها، اختلاس ها، واگذاری کارخانجات و درآمدهای منابع ملی مردم ايران در اختيار سرداران معظم سپاه قرارگرفتن، نابسامانی های اقتصادی، سقوط پول ملی، افزايش هزينه زندگی بيکاری و تورم، بی خانمانی و خود فروشی شرعی! برای ادامه زندگی به پای رئيس جمهور محبوب خود گذارد! 

 آيا هنوز آن زمان نرسيده که حاکمين ديروز و امروز رژيم جمهوری اسلامی، در يک همه پرسی از مردم ايران بخواهند نظام مورد علاقه خود را اعلام دارند و با اين واقع گرايی ميهن و ملت ايران را از خطری که موجوديت آنها را تهديد ميکند رهايی بخشند.