نعل وارونه خامنه ای

 

 

هرچند کرارا درمورد عوامل شکل گيری نظام اسلامی خمينی در ايران، واقعياتی آشکار شده است که نيازی به بازگويی و تشريح ندارد. سخنان و وعده های خمينی در نوفل لوشاتو در مورد عدالت و آزادی های سياسی و مذهبی، و عملکرد او بلافاصله پس از ورود به بهشت زهرا و سلاخی بدون محاکمه افسران که با اعلام بی طرفی خود در کنار ملت ايران قرارگرفته بودند، کشتار دهه شصت و هشت که ننگی جاودانه بردامان مسببين اين جنايات ميباشد که مشابه ضحاک، تيموريان، مغولان و بربر های تازی اعراب تا تاريخ ايران برقرار است، در اذهان و صفحات تاريخ باقی خواهند ماند.

تقريبا سی و هفت سال از فاجعه ورود خمينی به ايران ميگذرد و همه مردم ايران از جناياتی که توسط او و جانشين او علی خامنه ای انجام گرديده و هنوز نيز ادامه دارد آگاهی کامل دارند. اما تفاوتی که خمينی با جانشين خود داشت، آمار فسادی است که در اقشار حاکميت نظام در زمان خامنه ای چون بيماری مسری و غير قابل علاج آشکار ميباشند.

 

دامنه فساد به اندازه ای گسترش يافته که رهبر مستضعفان جهان ناچار است از دولت بازجو رضايی! که با عنوان دکتر محمود احمدی نژاد بدون دارا بودن صلاحيت اداره کشور در انتخابات سال 88 با کودتای خامنه ای به جای مهندس موسوی به عنوان رئيس جمهور بر اريکه قدرت می نشيند تا در راستای منافع خامنه ای بغارت منابع ملی و ويرانسازی و دشمن تراشی عليه ملت ايران اقدام کند. عليرغم اين که همه شواهد نشانه آن است که احمدی نژاد درغارت منابع ملی مردم ايران از پشتيبانی خامنه ای برخودار بوده و مجری درخواست های او بوده است. اين جنايت و خيانت به ملت ايران بدان وسعت ميباشد که خامنه ای اجازه سخن گفتن در مورد فساد دوران فرمان روايی او را به دولت روحانی که منتخب مردم ايران ميباشد، نميدهد.

 

خامنه ای در انتخابات سال 1392 با اين انديشه که شايد بتواند بر اقدامات عير قانونی و غيرمسؤلانه خود که از سال 1388 تاکنون مرتکب شده سر پوشی بگذارد، طاهرا در آرای مردم دخالتی مستقيم نميکند تا کانديداهای منتخب او آراء لازم را نتوانند به دست آورند. و اکثريت مردم ايران که در انتخابات شرکت کرده بودند با توجه بوعده های روحانی او را برگزيدند. اما سرشت جاه طلبانه وخودکامگی خامنه ای نمیتواند به خواسته های جاه طلبانه درونی او غلبه نمايد. از اينرو همه تلاش خود را به کار ميگيرد تا مانع از اقدامات مصلحانه روحانی گردد و در برابر عملکرد و حتی سخنان او کارشکنی و به گونه ای به مزدوران خود دستور دهد تا ميتوانند برای روحانی و همکاران او سد سازی نمايند.

 

نمونه هايی از آنها عبارتند:

رئیس جمهور در اجتماع مردم در چغورآباد علیا در یکی از سفرهای استانی خود خطاب به توده مردم که برای شنيدن سخنان او آمده بودند ميگويد:

دیپلماسی عرصه مذاکره، ارتباط و احترام متقابل باکشورها است، ما آمده ایم که در این عرصه سیاست خارجی را متحول نمائیم.

 

و خامنه ای دو روز بعد در اجتماع گروهی از طلاب ميگويد:

اینکه عده ای میگویند دیپلماسی عرصه ارتباط و احترام متقابل است سخنی است که یا از سر نافهمی و نداشتن شعور انقلابی است و یا خیانت و وطن فروشی. در تاریخ جمهوری اسلامی ایران اینطور نبوده و انشاالله نباید اینطور باشد.

رئیس جمهور در جمع مدیران برخی مؤسسات سرمایه گذاری خصوصی و بانک ها ميگويد:

ما باید بدانیم که اقتصادبا شعار درست نمیشود، باید در این عرصه گامهای عملی و واقع گرایانه در جهت جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برداشته شود. باید امنیت برای آن سرمایه گذار خارجی در کشور فراهم گرددد که بیاید و سرمایه گذاری کند.


در مقابل خامنه ای يک روز بعد در جمع گروهی از بسیجیان ميگويد:

بنده اینروزها زیاد میشنوم که بعضی آقایان صحبت از سرمایه گذاری خارجی میکنند، چراغ سبز میدهند به دشمن برای نفوذکه بیائید اینجا امن است... این حرفها حرفهای درستی نیست، ملت ایران دندان طمع سرمایه گذار خارجی را در دهانش خرد خواهند نمود.

 

خامنه ای چنين می پندارد که هنوز در دوران کودکی بسر ميبرد و در کوچه پس کوچه های مشهد با هم کلاسی های خود بازی ميکند و ميتواند هر حرف بدون منطق و لوطی مسلک را بگويد. غافل از اينکه حالا او مدعی رهبری ملتی است که تقريبا سه هزارسال سابقه تاريخی متمدنانه دارندو اگرقبول داشته باشد هزاران نفر از هموطنان او در سرتاسر جهان به عنوان دانش پژوهان و اساتيد متبحر به تدريس و پژوهش های علمی در بهترين و مهمترين دانشگاه ها و مراکز تحقيقاتی گيتی فعاليت علمی دارند. و در شان ملت ايران نميباشد کسی که خود را رهبر اين ملت بداند، چنين سخنانی بر زبان آورد.

 

رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد رودهن ميگويد:

فضای کشور باید به سمت دوستی و تفاهم و گذشت برود، اگر یک زمانی یک اتفاق تلخی در کشورمان رخ داده است امروز باید مسائل را حل کرد، همراه باگذشت، و بزرگواری،

عصر همان روز خامنه ای در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق ميگويد:

من به شما عرض میکنم اینها که در تریبون های رسمی صحبت از گذشت و بخشش میکنند، اگر به این رویه ادامه دهندخود به زودی نیازمند گذشت و بخشش مردم مسلمان ایران خواهند شد!

 

خامنه ای خود را نماينده وقيم مردم ايران ميداند، از اين رو برای اين که نشان دهد که مورد اعتماد و پشتيبانی ملت ايران است دراجتماعاتی که برای سخنرانی خامنه ای در نظرگرفته ميشود، شنوندگان از گروه هايی جمع آوری ميشوند که از پيش دستورات لازم درمورد شعار دادن و تأييد گفته های او انتخاب شده باشند، اگر او اظهار نظرکند که احمدی نژاد صالح ترين و پاکترين رئيس جمهور های تاريخ ايران بوده است بايد آنرا تأييد کنند، چون آقا چنين ميخواهد.

 

رئيس جمهوردر جمع استانداران ميگويد:

ما نمیدانیم با این برادران که برای خودشان اسکله دارند و کرور کرور جنس قاچاق وارد کشور میکنند چه باید بکنیم؟ همین ها میآیند و بعنوان مدعی در رسانه های خود علیه دولت مینویسند و میگویند این رونق اقتصادی پس چه شد؟ شما دست از قاچاق بردارید، رونق هم به اقتصاد ایران باز ميگردد.

دو ساعت بعد از سخنرانی رئيس جمهور، خامنه ای در جمع سران سپاه پاسداران که اسکله های ورود و خروج قاچاق همه متعلق به آنها ميباشند ميگويد سپاه خالص ترین، دلسوزترین و لایق ترین نیروی نظام و اسلام است. حالا یک عده ای پیدا شده اند که میگویند سپاه نباید در امور اقتصادی دخالت کند.

علاوه بر دخالت در امور اقتصادی، سرداران سپاه که نشانه مشخص آنها سردار رفيقدوست ميباشد که پيش از رانندگی خمينی در ميدان بارفروشان تهران کار ميکرد. دخالت آنها درامور داخلی کشور نيز قابل توجه ميباشد که مسلما مورد تقدير خامنه ای قرار ميگيرند، نظامهای مستبد برای مستأصل نمودن توده های زير ستم با پيروی از روش ماکياوليسمی برای خاموش کردن اعتراضات مردمی که زير فشار فقر می باشند بايد از حربه فشار های رفتاری و مداخله درامور زندگی داخلی آنها استفاده کنند.

 

خبر گزاری فارس خبری را فاش ميسازد مبنی بر اينکه سردار حسين ساجدی نيا فرمانده نظامی تهران بزرگ در آغاز کار خود اظهار ميدارد: 7 هزار نيروی نامحسوس پليس در خصوص گشت امنيت اخلاقی که يکی از موضوعات مورد دغدغه مردم است ناهنجاری در بخش امنيت اخلاقی ميباشد و مردم انتظار دارند که پليس در اين زمينه اقدامات لازم را انجام دهد. از اينرو از امروز اين مأمورين سعی دارند که در خيابان های تهران خواسته های مردم مسلمان تهران را عملی سازند.

 

در نظام مقدس اسلام ولايی!!! دزدی، به هدر دادن درآمدهای ملی مردم ايران درحالی که اکثريت مردم ايران در فقر مطلق به سر ميبرند، بنای گنبد های طلا در عراق، پرداخت های ميليارد دلاری به گروه های خارج از کشور که ادعای دفاع از نظام اسلامی خامنه ای را مينمايند، عملی ناهنجار نميباشد.

 

در شرايطی که ميليون ها نفر ايرانی در فقر کامل زندگی ميکنند و خود فروشی برای ادامه زندگی به اندازه ای رشد کرده است که حتی سازمان اداره آستانه مزار امام هشتم شيعيان به عنوان مرکزصيغه خواهران در مشهد ايجاد ميشود که بخشی از درآمد آن نيز به عنوان درآمد دفتر آستانه به حساب درآمد به خزانه دفتر متولی که همشهری خامنه ای ميباشد سرازير ميشود.

 

رئیس جمهور در حساب توئیتری منسوب به خود ميگويد باید در فضای داخل کشور نیز مثل عرصه بین المللی کاری کنیم که همدلی و اعتماد و دوستی تحکیم شود.

 

دو دقيقه بعد خامنه در حساب توئیتری منسوب به خود ابراز عقيده ميکند:

این حرفهایی که این سو و آن سو گفته میشود در مورد برجام دو و سه و چهار خواست آمریکا و ایادی داخلی اش است و تبلیغ چنین چیزهایی قطعا از روی نادانی ميباشد.

 

نگاهی کنجکاوانه بأين گفتار، مخصوصا سخنانی که خامنه ای به صور مختلف آنرا کزازا بيان ميدارد ميتواند راهنمايی برای دليل پشتيبانی از احمدی نژاد باشد.

 

سال گذشته در دیدار حسن روحانی و برخی از اعضای هیات دولت با خامنه‌ای وزیر اطلاعات، وزیر علوم

وزیر دادگستری، وزیر نفت ومعاون اول رییس ‌جمهور گزارشه ايی ازسوء مدیریت ومفاسد کلان اقتصادی در

هشت سال دولت احمدی‌ نژاد را به آگاهی خامنه ای رسانيدند و برخی پرونده‌ها نیز ازسوی وزيراطلاعات

جهت اطلاع خامنه‌ای بازخوانی شدو حسن روحانی خواستارصدوراجازه خامنه ای جهت فاش کردن آن موارد

گرديد.

 

واردات 730 ميليارد دلار درطول 8 سال زمامداری احمدی نژاد،کاربرد950 ميليارددلاردرآمد ارزی درهشت سال

واريز 16 ميليارد تومان از حساب دولت به حساب شخصی دانشگاه ايرانيان که متعلق به خود احمدی نژاد و دوستان او ميباشد. پرداخت رشوه به بازرسان ساختمان های مهر. سرقت 6 کشتی در مناطق آزاد، واگذاری

20 هکتار از منطقه آزاد قشم، تخلف 9 هزار ميليارد تومان در فرودگاه سابق قشم، تخلف 9 هزار ميليارد تومان ازصندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم و نهايتا گم شدن پنج دکل نفتی.

 

در آن جلسه خامنه‌ای به شدت با درخواست حسن روحانی مخالفت مينمايد و خواستار پایان افشاگری

های دولت فعلی علیه اقدامات غیرقانونی دولت احمدی ‌نژاد وآنچه ازسوی خامنه ای کش ندادن این مسائل عنوان گردید، شد

 

همچنين علی خامنه‌ای در موارد مختلفی از برخی افشاگری‌های مقامات دولت نسبت به اقدامات خلاف قانون احمدی ‌نژاد انتقاد کرد و در یکی از آخرین سخنرانی‌های خود، به شدت از ماجرای افشای بورسیه ‌های غیرقانونی در زمان تصدی‌ کامران دانشجو بر وزارت علوم و مجری کودتای انتخاباتی سال ۸۸ انتقاد نمود.

 

رضا آذرخش