Text Box: سخنان خامنه ای در پشتيبانی از دولت احمدی نژاد

مقام معظم برای خاموش کردن صدای مخالفين اعم از اينکه در مجلس يا در کوچه و خيابان قصد اعتراضی نسبت به منصوب ايشان داشته باشند از اولين روز انتصاب احمدی نژاد به مقام رياست جمهوری در هر فرصتی که می يافت از او و کارهای درخشان او تعريف ميکرد تا شايد بتواند به توده عوام پيرو ولايت بقبولاند که سخنان و کارهای درخشان احمدی نژاد مورد پشتيبانی او ميباشد، و ايرانی که در شهرهای بزرگ آن مخصوصا تهران ساختمان هايی ساخته شده اند که مشابه آنها در هيچ يک از کشور های پيشرفته جهان وجود ندارند. اما نمی فرمايند که اين ساختمان های شيک متعلق به چه کسانی هستند و وابستگی آنها به کدام يک از اعضای زير مجموعه اس است که او خود را رهبر آنها ميداند. البته ايت تعريف ها تا زمانی بود که همانطور که خود رهبر ميگويد از مقام معظم ولايت که محور اصلی نظام است پيروی نمايد.

در يکی از سخنرانی های خود که معمولا حاضرين آن از افراد دست چين شده ميباشند، آقای خامنه ای ميگويد: انصافاً دولت، دولت پركارى هم هست. من در اين دوره‏ هاى بعد از انقلاب تا امروز، كمتر دوره‏اى را ديدم كه اين همه تلاش و كار و فعاليت متراكم در او وجود داشته باشد، با نيت ‌هاى خوب. كارنامه های جعلی برای دولت درست كردند. اينجا و آنجا پخش كردند. ما! (البته اين گفته های آريا مهری نميباشد که خود را ما ميدانست) كه در جريان امور هستيم، می بينيم و می دانيم كه اينها خلاف واقع است. فحاشی كردند، رئيس جمهور را خرافاتی، رمال، از اين نسبت های خجالت آور دادند، اخلاق و قانون و انصاف را زير پا گذاشتند.
 
بنده از همه دولتها حمایت کرده‌ام ولی این دولت با دولتهای گذشته تفاوت دارد. و فرق اساسی در این است که تلاش نمی ‌کنند حاکمیت دوگانه درست کنند. در گذشته حرف دشمن القای حاکمیت دوگانه بود و در برخی ادوار هم برخی افراد دنبال القای این وضعیت در کشور بودند که دولت و مجلس در مقابل ولایت فقیه که محور نظام است، قرار گيرد ولی الان این گونه نیست. در شرایط کنونی اختلاف نظر هست و من هم برخی مسائل را قبول ندارم اما الان اگر رهبری چیزی بگوید، رئیس جمهور می‌ پذیرد و به آن عمل می ‌کند. امروز وقتی رئیس جمهور یا مسؤل ارشدی از دولت به خارج ازکشور میرود، من نگرانی ندارم اما قبلاً نگران بودم که مسؤلان درخارج از کشور میخواهند چه بگویند. 

در زمينه‌ى اشتغال، كارهاى خوبى انجام گرفته است. گزارش دولت می گويد كه در سال 89 يك ميليون وششصد هزار شغل ايجاد شده است. كه اگر اين گزارش دقيق باشد، معنايش اين است كه پانصد هزار شغل بيش از پيش ‌بينى فراهم شده است. به حمدالله اين سال به معناى واقعى كلمه، سال همت مضاعف وكارمضاعف بود، مردم به مسؤلين خودشان علاقمندند، به آنها اعتماد دارند، به آنها كمك می كنند، با آنها همراهى می كنند. امروزدولت ما یکى از محبوب ‏ترین دولت ‏ها بعد از مشروطه، در طول این صد سال تا امروز است.

سايت رجا نيوز در سخنانی از رهبر در دفاع از احمدی نژاد مينويسد رهبر انقلاب درجايی فرموده بودند وقتی ما سوار اين ماشين شديم و به اين راننده اعتماد کرديم، ديگر سر هر پيچی که نبايد گفت آقا مواظب باش، آقا دستم فلان شده، دلم لرزيد. خوب دارد رانندگی ميکند، ميرود ديگر، در حالی که اين دولت انصافا پر کار است و در بعضی از خصوصيات نمونه است!

در سخنانی ديگر بعد از راه پيمايی های ميليونی مردم در اعتراض به تقلب انتخاباتی، در دفاع از احمدی نژاد، که حتی قاضی القضات و نماينده مجلس منتخب رهبر سخنان او را اباطيلی ميدانند که به نظام ضربه ميزند ميگويد درنظام های الهی اگر اشتباهی بشود، قابل اصلاح خواهند بود اما توضيح نميدهد چطور با خرابکاری هايی را که دولت منتخب او انجام داده چرا تاکنون نتوانسته آنها را اصلاح کند.

بر اساس گزارش صندوق بين المللی پول، ايران در آمار مهاجرت نخبگان از ميان نود و يک کشور دنيا رتبه اول را دارد. طبق اين گزارش ساليانه حدود هشتصد هزار تحصيل کرده از ايران خارج ميشوند که به معنی خروج ساليانه پنج ميليارد دلار از ايران خارج ميشود.

بر اساس نظر کارشناسان داخلی در چهار سال گذشته هفتصد و هفتاد واحد صنعتی از مدار توليد خارج شده اند. آقای دکتر رحيمی بروجردی در کتابی زير عنوان کشور داری همين جوری که وزارت ارشاد اجازه پاپ آن را نداده است.

يک - خسارت دولت نهم بر اقتصاد ایران، برابر 75 درصد خسارت ‏های مادی 8 سال جنگ بوده . در جنگ 8 ساله، بطور متوسط  سالانه 125میلیارد دلارخسارت به کشور وارد شده، اما عملکرد احمدی نژاد باعث شد که سالانه 188 میلیارد دلار خسارت به کشور وارد شود.

دو - آقای احمدی نژاد طی چهارسال، 340 هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی را بر باد داده است. (بانک مرکزی - وزارت نفت - روزنامه سرمایه 17/12/87 و 06/03/88) شایان ذکر است که در طول تاریخ 3000 ساله ایران، هیچ‏ گاه چنین ثروتی برای این کشور بوجود نیامده بود! 

سه - براثر عملکرد آقای احمدی نژاد در کشور ثروتمند ایران بیش از 80 درصد مردم، زیر خط فقر زندگی می کنند؟ ارزش حقوق 700 هزار تومانی امروز مانند حقوق 200 هزار تومانی سال 84 است.

چهار - دولت احمدی نژاد، گاز را از کشور ترکمنستان 350 دلار در هر هزار متر مکعب می‏خرد و به ترکیه 200 دلار می‏فروشد؟ (روزنامه سرمایه 14/10/87 )  44 درصد درآمدهای نفت، گاز و پتروشیمی کشور پس از انقلاب، طی دوره چهارسال اول احمدی نژاد بدست آمده است. ( وزارت نفت - بانک مرکزی - روزنامه سرمایه 17/02 و 06/03/88)

پنج - ساخت پالایشگاه‏های نفت در دولت نهم، سالانه 5/1 درصد پیشرفت داشته و با این حساب 67 سال طول می‏کشد تا ساخته شوند.(روزنامه سرمایه 14/02/88) مهندس میرحسین موسوی در زمان جنگ از محل صرفه جویی برنج یارانه‏ای، پالایشگاه آبادان را طی 98 روز به بهره‏برداری کامل رساند. (سایت کلمه)
 
شش - امارات و قطر از میدان‏های گازی مشترک، سالانه بیش از 12 هزار میلیارد تومان گاز بیشتر برداشت می‏کنند و عدم سرمایه‏گذاری ایران در دولت نهم منجر به این شده که همسایگان شمالی و جنوبی، منابع و ثروت مردم ایران را به یغما ببرند. اهمیت این موضوع کمتر از واگذاری خاک ایران به بیگانگان نیست.( وزارت نفت - روزنامه سرمایه 21/02 و 10/02/88)

شانزدهم مهر نود يک